Rūdolfs!

Rūdolfs!
Rūdolfs ir jaunietis, kas dzīvo Cerību mājā un apmeklē dienas centru. Visi kolēģi, viņu raksturo kā elegantu jaunieti ar labām manierēm! Viņš vienmēr dāmu palaidīs pirmo, ieejot telpā un pasniegt palīdzīgu roku. Nekad nebūs ass un nelaipns. Vienmēr centīsies visiem biedriem palīdzēt.
Rūdolfs lielāko daļu laika pavada sveču darbnīcā, palīdzot lauzt plāksnes un likt krāsas formās. Šobrīd daudz tiek liktas baltas, zaļas un zilas krāsas sveces. Top sveces arī ar Ziemassvētku motīviem- egli, bumbu. Eglītes formas aizpildīšana nav vienkārša, jo forma ir šaura, bet Rūdis visu ar pacietību prot izdarīt. Tā ir arī uzmanības un pirkstu motorikas trennēšana vienam uzdevumam. Ja, Rūdim tiek uzdots kāds pienākums, tad tam jābūt uzreiz konkrēti definētam, parādītam, lai viņš sākotnēji jau zina, kas būs jāpaveic.
Rūdis runā maz un vienā vai divos vārdos. Tāpēc, viens no komunikācijas veidiem viņam ir rakstīšana! Viņš mūsu sarunā raksta vārdus uz lapas, par to visu, kas viņu dzīvē iepriecina. Viņam ir tik daudz prieku un aizraušanās. Iedvesmo mūzika - grupa “Prāta vētra”, datorspēles, galda spēle “Desas”, filma par Evu Peronu ( Marija Eva Duarte de Perona), kas bija Argentīnas politiķe. Ļoti garšo Coca cola, kā arī makaroni ar sieru, pica un vēl mazās kotletītes. Ar ģimeni ir bijis uz Vef kluba basketbola spēles sacensībām. Rūdolfam uz pleca ir tetovējums, kur attēlots ir kuģis “Gondols”! Tas bija viņam nozīmīgs ceļojums. Kad vien ir iespējams, viņš labprāt peldas jūrā vai peldbaseinā.
No skolas laika Rūdolfs atminas skolotāju Antru, kas viņam bijusi mīļa, gandrīz kā mamma. Viņam ir prieks par sevi stāstīt un viņš daudz smaida. Mums un sev Rūdolfs novēl svētkos daudz spēlēt dažādas spēles, lasīt komiksus un nebūt “pūcīgiem”!
p.s ziemassvētku vecītim viņš palūdza atnest Lego kluču raķetes komplektu. 
26.11.2020.

Citi mūsu stāsti

Turpinot pārlūkot mājaslapu, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk    close