Andrejs!

Andrejs apmeklē biedrības “Cerību spārni” Dienas centru un ar prieku iesaistās darbnīcu aktivitātēs. Sākumā viņš izveidoja daudz sveču, tad darbojās keramikas nodaļā.
Māls viņam ļoti patīk, jo ir prieks redzēt rezultātu, kuru ir izgatavojis ar savām rokām. 🤲

👣Deju nodarbībās viņš iemācījies pareizi likt kājas, turēt stāju, kā arī vadīt partneri. Kā pēdējo nodarbi Andrejs apguva ziepju liešanu. Ir tapušas ziepes ziemas tematikā. Ar sniegpārslām, egli un citiem zīmējumiem. Andrejam ir labas attiecības ar Kristiānu, Māri kurus piemin sarunā. Draugi ir svarīgi ik dienas. Viņš ļoti priecājas par sportiskām 🕺aktivitātēm, kas norisinājās atpūtas kompleksā “Debesu bļoda”. Atpūtas kompleksā bija interesantas nodarbības un lieliskas maltītes. Dienas centra darbieki viņu raksturo kā džentelmeni🎩, kas ir ļoti akurāts un neatkarīgs savos uzskatos. Viņam ir nepieņemamas sliktas manieres. Vienmēr rūpīgi un kārtīgi apģērbsies.

Brīvā laikā, viņš lasa ziņas datorā un iedvesmojas no ceļojumu iespaidiem. Ar smaidu stāsta savas atmiņas no ceļojuma uz Stokholmu un Sāremā salu. Ceļojumā ir ieguvis jaunus draugus. Andrejs ļoti mīl dzīvniekus, īpaši suņus, 🐶bet vairs nevar par viņiem rūpēties. Viņš vēlas, lai dienas centrā, arī turpmāk ir cilvēki, kas viņu atbalsta un mēs vairāk smaidītu un neaizmirstu par humoru. 🙂

You have successfully subscribed!