Pauls!

Pauls!
Mūsu stāsti !

Pauls!
Šodienas stāsts būs par Paulu!
Paulu uz interviju nolūkoju iepriekšējā tikšanās reizē, kad uz stellēm bija jau saausti vairāki paklāji un kolēģi viņu lielīja, ka tie ceļo arī uz Briseli!
Domāts, darīts, parunāsim! Pauls bija smaidīgs un atsaucīgs.
Biedrībā “Cerību spārni” Pauls nonāca pēc grupas saņemšanas aptuveni gadu atpakaļ. Kā saka:”Lai nav jātvarsta suņi ",:) nolēma no visa piedāvātā izvēlēties aušanu.
Grūti nepamanīt cik gaumīgi un saskanīgi tiek saliktas krāsas, raksti. Gatavie paklāji jau noņemti no stellēm, lai tos pabeigtu apstrādāt un plānots jauns musturs! Par pamatu tiek likti linu diegi. Aušanai izmato dziju un no drēbēm, veidojot strēmeles , kas satītas kamolos glabājas grozos. Nekas netiek laists zudumā no labdarībā saņemtiem apģērbiem. Pauls domā par efektīvāku materiālu izmatošanu un uzausto paklāju nesteidzas noņemt, bet turpina nākamo. Gatavos paklājus vēl rūpīgi no kreisās puses apstrādā, izgludina, nopresē. Sasien bārkstis. Rūpīgu uzmanību Pauls pievērš, paklāju malām, jo tām jābūt līdzenām un vienādā platumā. Priekšā ir arī lapiņa “špikerīts”, kur stratēģiski tiek plānotas krāsas un attālumi. Viss ir pārdomāti salikts.
Kādas pamatkrāsas nu likt, spriež Pauls ar skolotāju Renāti! Renāte iesaka tumši zilo. Tik daudz krāsu salikumu bijis, kādu izdomāt!?
Te top jauns, neatkārtojams paklājs!
p.s tās krāsas un sajūtas nevar nobildēt, bet tas jāredz dzīvē!
2020.03.04.

Citi mūsu stāsti

Turpinot pārlūkot mājaslapu, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk    close