Sandra!

Sandra!
Meklējot atbalstu sev un dēla Emīla dzīvē, gadus desmit atpakaļ, Sandra atnāca uz Cerību spārnu dienas centru. Ir ļoti priecīga , ka dēlam Emīlam ir šī iespēja, būt cilvēkos un apgūt jaunas prasmes. Puisis lauž sveču gabaliņus, zīmē, griež un viņam ir liela pacietība uz precīziem darbiņiem. Šo lielo pacietību viņš ir mantojis no mammas Sandras, kas bez šīs īpašības nevarētu pērļot!
Pērļošanu Sandrai parādija meita un viņa nemanot iemīlēja šo darbiņu. Pašmācības ceļā viņa apguva visas pērļošanas iemaņas. Kā no mazas pērļu kaudzītes var izveidot skaistu rotu, kas rotā sievietes, meitenes? Priecājas Sandra! Šis rotu darināšanas proces meistarei rada mieru, gandarījumu un prieku par paveikto. Ja, kaut kas neizdodas, tiek izjaukts un kaut vairākkārt, veidots no jauna. Ideju ir daudz, bet pietrūkst laika. Labprāt arī pārveido un labo rotas lietas. Kādreiz kāds atnes arī senas ģimenes rotas, kas jāsalabo, vai jārada kas jauns ar papildinājumiem.
Savulaik Sandra beidza agrāk popolāros Burdas modes organizētos kursus šūšanai/modelēšanai. Patīk arī adīt un tamborēt. Kā arī zīmēt grāmatu vākus.
Viņas lielākais prieks un piepildījums ir 3 bērni un 2 mazbērni! Loti pietrūkst mazbērnu ,kad bija zināmie Covid 19 ierobežojumi.
Ar dēlu Emīlu dodas it visur. Gan bija uz Cēsu pilsētas svētkiem, pārgājienos, ciemos pie radiem. Labprāt apmeklēs Rīgas zooloģisko dārzu, kur sen nav būts. Un peldēties , būt jūrā ir Emīla prieka avots. Viņš ļoti gaida skolas atsākšanos, kas viņam pietrūkst. Sandra un Emīls ir nedalāmi vienoti un savu pasauli viens bez otra nevar iedomāties! Vakaros viņi kopā spēlē spēles: “muciņas”, “cirku”, liek puzles, lego klučus. Kā jau vīrietim, Emīlam ļoti garšo šašliks, rosols, plovs!:) Arī saldumi- kūkas,saldējums ar zapti, zemenes ar cukuru. Sandrai ir ļoti svarīga ēdiena garšas kvalitāte, kam pievērš uzmanību.
Mājās viņiem ir divi ģimenes mīluļi. Franču buldogs Pipars un kaķis vārdā Bosse. Ar Piparu dodas kopā garākās pastaigās.
Kad dēls mammai saka: ” Man patīk ar mammu dejot un pastaigāties”- tā ir tā atgriezeniskā saikne par viņu kopā būšanu un laimes brīži, dažbrīd tik grūtajā dzīves pārbaudījumā. Un vienmēr pateiks otram, ka mīl viens otru!
23.07.2020.

Citi mūsu stāsti

Turpinot pārlūkot mājaslapu, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk    close