Aļona!

Aļona!
Jau sen, aptuveni gadus septiņus, Aļona ir patstāvīga biedrības “Cerību spārni” dienas centra apmeklētāja. Viņas ģimene ir mamma, tētis un lielā māsa.
Aļona ir klusa un smaidīga meitene, kurai visvairāk patīk darboties sveču darbnīcā un pozēt fotogrāfam. Sveču griešanas un laušanas process ir viņas nodarbe, kam labprāt velta laiku. Ir tapušas jaunas sveces no dabīga bišu vaska, kurš ir tīrs un degot dezinficē telpu. Dienas centrā viņai ļoti patīk sarunāties ar Solvitu, Lolitu, Signi un Jāni! Viņai patīk arī zīda lakatu apgleznošana. Šis ir laiks, kad sākam gatavoties Lāčplēša dienai un Latvijas Valsts svētkiem, līdz ar to Aļona veido aproces un brošas. Viņai patīk smalki darbi, kas prasa uzmanību un koncentrēšanos.
Brīvā laikā Aļona ar lielu entuziasmu kopā ar māsu dodas dabā fotogrāfēties un ir aktīva sociālo tīklu lietotāja. Klausās krievu žandra mūziku. Viņas pienākumos ietilpst savas istabas uzkopšana, kā arī piedalās palīgos mammai virtuvē. Arī siltumnīca jāizravē, jo garšo tomāti!  Mīļākie svētki, kas Aļonai patīk ir sava dzimšanas diena un Ziemassvētki. Atminās, kā ar tēti gādāja Ziemassvētku eglīti un pēc tam tētis bija pārģērbies par vecīti un nesa dāvanas, jo visi tās ir nopelnījuši, pat bez dzejoļu skaitīšanas!:) Ar ģimeni cep piparkūkas, bet virsū jābūt glazūrai. Aļona ļoti gaida ziemu un sniegu, par ko ļoti priecājas, bet vasarā ar ģimeni apmeklē Saulkrastu pludmali, kur var baudīt ūdens priekus.
Raugoties uz tālākiem pasaules apvāršņiem viņa labprāt ceļotu uz Londonu, bet atliek tik pārvarēt lidojuma bailes. Vēl iedomājas, kā būtu pirmo reizi uzkāpt uz kuģa, kas būtu neaizmirstams notikums! Tā, kā Aļona jūtas ļoti labi, viņa arī citiem novēl labu veselību, kas ir visa pamatā.
28.10.2020.

Citi mūsu stāsti

Turpinot pārlūkot mājaslapu, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk    close