Noteikumi

Vispārējie noteikumi

1. Interneta veikals visivar.lv ir SIA Visi Var, reģistrācijas numurs: 40203121205, juridiskā adrese: Čiatūras iela 13, Sigulda, LV - 2150, Sigulda piederoša un uzturēta interneta vietne.

2.Intelektuālā īpašuma tiesības uz www.visivar.lv pieder SIA Visi Var.

3. visivar.lv, ir tiesības mainīt interneta vietnes saturu un lietošanas noteikumus un tie stājas spēkā līdz ar publicēšanas brīdi.

4.visivar.lv, neatbild par jebkāda veida zaudējumiem, kas lietotājam radušies, interneta veikala www.visivar.lv lietošanas rezultātā.

5.Piekļūstot www.visivar.lv interneta vietnei un lietojot to, lietotājs apliecina, ka ir izlasījis tās lietošanas noteikumus un piekrīt tos ievērot.

6.Klientam pirms pasūtījuma veikšanas ir jāapliecina, ka tas ir iepazinies ar šiem noteikumiem, kā arī ar Preču piegādes noteikumiem un Garantijas un atteikuma tiesībām.

7.Iegādājoties www.visivar.lv interneta veikalā piedāvātās preces, tiek uzskatīts, ka šāda savstarpēja vienošanās ir Distances līgums un to regulē LR Ministru kabineta noteikumi Nr. 255 “Noteikumi par distances līgumu”.


Pasūtījuma noformēšana

8. Lai veiktu pirkumu visivar.lv, klientam ir jāveic Preču pasūtījums.

9. Veikt pasūtījumus visivar.lv var nereģistrētie lietotāji.

10. Lai iesniegtu pasūtījumu, atbilstošās Preces jāpievieno grozam un jānospiež poga “Noformēt pasūtījumu”.

11. Papildus, Klientam jāievada piegādes adrese un vēlamais Preces saņemšanas veids.

12. www.visivar.lv nav atbildīgs par jebkādiem zaudējumiem vai citām sekām, kas rodas no nepareiziem datiem, kurus Klients norādījis pasūtījumā.

13. Pirkuma apmaksa ir iespējama pēc rēķina saņemšanas, izmantojot bankas pārskaitījumu. Klients pirms maksājuma veikšanas pārbauda, vai pasūtījumā redzamie Produkti, to daudzums un cenas atbilst viņa vēlmei.

14. www.visivar.lv nosūta Klientam e-pastu ar Pasūtījuma apstiprinājumu. Ja Klients pamana pasūtījuma apstiprinājuma ziņojumā kādas kļūdas (nevēlamās preces, daudzumus utt.), Klientam nekavējoties jāsazinās ar www.visivar.lv klienta atbalstu pa tālruni 26371923 vai pa e-pastu: veikals@visivar.lv.

15. Pasūtījums ir apmaksājams nekavējoties, pilnā apmērā. Kad ir veikts maksājums, pasūtījums tiek uzskatīts par iesniegtu un tiek veikta Preču komplektācija. 16. Gadījumā, ja pēc pasūtījuma veikšanas, visivar.lv nevar piegādāt pasūtīto produktu vai vēlamo daudzumu, www.visivar.lv sazinās ar Klientu un precizē informāciju.

17. Gadījumā, ja Preci nav iespējams aizvietot vai nomainīt ar citu, vai ja saņemot Preci Klientu neapmierina šāda apmaiņa, Klients ir tiesīgs no pasūtījuma atteikties un nauda tiks atgriezta un Klienta bankas kontu 14 darba dienu laikā. visivar.lv ir tiesīgs atteikties no pasūtījuma izpildes, paziņojot par to Klientam un norādot atcelšanas iemeslu.

18. Gadījumā, ja www.visivar.lv neizpilda pasūtījumu, Klientam tiek atgriezta nauda 14 darba dienu laikā.


Datu konfidencialitāte

19. Lietotājam ir aizliegts izpaust savus piekļuves datus citām personām.

20. Lietojot www.visivar.lv interneta veikalu, lietotājs piekrīt personas datu apstrādei. Tas nepieciešams pasūtījuma noformēšanai un preču piegādei.

21. SIA Visi Var, var apkopot un uzglabāt datus, kas ļauj analizēt interneta vietnes apmeklētību un izmantošanu.

22. Detalizēta informācija par personas datu apstrādi un aizsardzību iekļauta Privātuma Politikā.


Preču apraksti un cenas

23. Interneta veikalā www.visivar.lv redzamie preču attēli var atšķirties no piedāvātās preces. Lai precizētu preces raksturojumu vai novērstu ar tās pasūtīšanu radušās vai saistītās neskaidrības, kā arī izvairītos no pārpratumiem, lūdzam Jūs sazināties ar www.visivar.lv pa e-pastu: veikals@visivar.lv, vai pa tel. 26371923.

24. Visas cenas norādītas euro ar PVN. Cenā nav ietverta maksa par piegādi.

25. Cenas var tikt mainītas bez iepriekšēja paziņojuma, kā arī var tikt piemērotas precēm atlaides. Preces tiek pārdotas par cenām, kas ir spēkā pasūtījuma veikšanas brīdī, izņemot gadījumos, kad Precei norādīta neparieza cena tehniskas kļūdas vai sistēmas bojājumu dēļ. visivar.lv ir tiesības atteikt pārdot internetveikalā pasūtītās Preces, informējot par to Klientu, gadījumā, ja Prece vairs nav pieejama vai tehnisku iemeslu dēļ internetveikalā norādītā Preces cena un/vai parametri neatbilst faktiskajai preces cenai un/vai parametriem. Izmaiņas stājas spēkā no to publicēšanas brīža interneta veikalā www.visivar.lv un tās attiecas uz pasūtījumiem, kas veikti pēc izmaiņu publicēšanas.

26. Piegādes izdevumi (ja tādi pastāv) tiek uzskaitīti atsevišķi, pirms apmaksas veikšanas.


Pasūtījuma atcelšana jeb distances līguma pārtraukšana

27. visivar.lv, līdz brīdim, kamēr nav saņemta klienta apmaksa, ir tiesības atcelt klienta pasūtījumu, ja tiek konstatētas neatbilstības preču aprakstos vai cenās.

28. Pasūtījums tiek anulēts, ja rēķins netiek apmaksāts 5 dienu laikā no tā nosūtīšanas brīža Klientam.

29. visivar.lv, ir tiesības pārtraukt distances līgumu gadījumā, ja puses cieš pārmērīgus zaudējumus līguma izpildē un citos normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos.

30. Latvijas Republikas Ministru kabineta 20.05.2014. noteikumi Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” nosaka, ka pircējam ir tiesības 14 kalendāro dienu laikā, neminot iemeslu, atkāpties no līguma un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam.

31. Lai izmantotu atteikuma tiesības, lūdzam aizpildīt, parakstīt un nosūtīt šo veidlapu kopā ar pirkuma apliecinoša dokumenta kopiju mums uz e-pastu veikals@visivar.lv vai pa pastu SIA “Visi Var”, Čiatūras iela 13, Sigulda, LV - 2150, Sigulda.

32. Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, pietiek, ja savu paziņojumu par atteikuma tiesību izmantošanu nosūtīsiet pirms atteikuma tiesību termiņa beigām, – 14 dienu laikā no preces piegādes brīža.

33. Lai vienotos par preces atdošanas vietu un veidu, lūdzu sazinieties ar mums rakstot uz e-pastu veikals@visivar.lv vai zvanot 26371923.

34. Ja Jūs atteiksieties no pirkuma, mēs Jums atmaksāsim visus no Jums saņemtos maksājumus, izņemot preces piegādes un atpakaļnosūtīšanas izmaksas, kuras netiks atmaksātas un tās sedz pircējs, bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad mēs tikām informēti par Jūsu lēmumu atteikties no pirkuma.

35. Atteikuma tiesības nevar izmantot šādos gadījumos: a) ir atvērts iepakojums precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ; b) preču iepakojums ir bijis atvērts un preces izmantotas citos nolūkos nevis tāpēc, lai konstatētu šo preču veidu, īpašības un darbību.

36. Precei ir jābūt atgrieztai oriģinālajā iepakojumā, un pircējam jānodrošina atbilstošs iepakojums drošai preces transportēšanai atpakaļ pārdevējam.

Turpinot pārlūkot mājaslapu, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk    close