• "Visi Var" produkcija tagad pieejama arī Cēsīs.

  "Visi Var" produkcija tagad pieejama arī Cēsīs.
  Tagad Sociālā uzņēmuma "Visi Var" produkcija pieejama arī Cēsīs. Esam uzsākuši sadarbību ar EKO bodīti, kas atrodas Cēsīs, Valņu ielā 3a. Darba laiks: Darba dienās no 10:00 līdz 17:00. Sestdienās no 10:00 līdz 14:00. Svētdienās slēgts. Vairāk informāciju par EKO bodīti, iespējams uzzināt, dodoties uz viņu Facebook lapu @EkoDekoNAMINS.
 • "Visi var" sveces iespējams iegādāties arī Rīgā

  "Visi var" sveces iespējams iegādāties arī Rīgā
  Biedrības "Cerību spārni" un Sociālā uzņēmuma "Visi var" koprades, videi draudzīgas un ar īpašu pievienoto vērtību izgatavotās sveces var iegādāties Rīgā, Kazarmu ielā 2A, veikalā 1001+1 Lieta Mājai. Veikala "1001 +1 Lieta Mājai" darba laiks: darba dienās no 9.30 - 19.00 Sestdienās no 10.00 līdz 17.00Svētdienās - Slēgts. Paldies Nadīne Golmeistere par sadarbību!Sveces izgatavo jaunieši ar invaliditāti. Nopērkot sveci, Jūs atbalstāt jauniešu nodarbinātību!
 • Valsts prezidents Egils Levits apmeklē "Visi Var" veikalu Raiņa ielā 1

  Valsts prezidents Egils Levits apmeklē "Visi Var" veikalu Raiņa ielā 1
  2022.gada 19.janvarī sociālajam uzņēmuma "Visi var" pārdevējai bija jauks un nozīmīgs pārsteigums! Mūsu veikalā Siguldā, Raiņa ielā 1, ciemojās Latvijas valsts prezidents Egils Levits! Prieks par Valsts prezidenta interesi un vēlmi iepazīties ar sociālā uzņēmuma darbību un darbības pamatprincipiem. Kā arī iepazīties ar mūsu cilvēku ar invaliditāti izgatavoto produkciju.
You have successfully subscribed!