Alise!

Uz dienas centra nodarbībām biedrībā “Cerību spārni”, Alise nāk kopš bērnu dienām. Viņas mājas ir “Cerību mājās”, kur viņu mīļi aprūpē mājas darbinieki. Alise nāk no lielas ģimenes, kur ir vairāki brāļi un māsas. Īpaši mīļš ir brālis Kristers. Alise maz runā ar apkārtējiem, bet kad pēkšņi ko saka, tad ļoti precīzi un visus izbrīna ar savu lielisko domu! Viņa prot aizrādīt citiem, kas nedara darbu.
Dienas centrā viņa labprātāk lauž sveču gabaliņus un kārto trauciņos. Tas ir lēns un meditatīvs process. Viņai ļoti uzlabo noskaņojumu dejošana, vingrošana, dziedāšana. 🎼 Mīļākā diesma ir “Dievs Tevi mīl”, un izpildītājs L. Reiniks. Cerību mājā, kur Alise dzīvo, tiek īpaši viņai uzlikts Latvijas radio 2, kur viņa var klausīties latviešu mūziku. Saimniecībā viņa labprāt piedalās ražas novākšanā- 🥒🍆🍅gurķi, kabači, pupas tiek rūpīgi salikti burciņās ziemas krājumiem. Alise palīdz arī kartupeļu asnu tīrīšanā, kas bija gana ietilpīgs darbs.

Brīvākos brīžos Alise ļoti mīl runāt pa telefonu,📞 lasīt modes žurnālus, smaržoties un pucēties. Viņa ātri saliks lielās puzles gabaliņus kopējā bildē. Viņai ļoti patīk būt dienas centrā, bet mājās ilgi šupoties šupolēs, kā arī vēlas lai viņu samīļo un pievērš uzmanību. Esot labā noskaņojumā vienmēr smaida un ir draudzīga meitene. 😊

You have successfully subscribed!