Matīss!

Biedrībā "Cerību spārni" Matīss ir no pirmsākumiem, no 2005.gada. Tolaik darbojās IT speciālista jomā. Tad bija posms, kad kontakts ar biedrību bija retāks, bet nu jau vairākus gadus Matīss nāk regulāri.

Matīss saka paldies Siguldas novada pašvaldībai, par iespēju būt patstāvīgākam un mobilākam savā dzīvē, jo 9 gadus bija spiests dzīvot ierobežoti mājās. Tas bija grūts periods viņa dzīvē. Tagad, jau kādu laiku viņš dzīvo Siguldā un pats dodas uz biedrības māju Rīgas ielā.
Tā, kā IT joma viņam nav sveša, tad darbojas krūzīšu apdrukā. Atverot Adobe Illustraytor CC viņš formatē bildes, lai izveidotu krūzītes apdruku. Ir tapusi krūze ar kaķi un kafijas tasītēm ar pievienotu pozitīvu vēlējumu. Ir veidojis darbus keramikā un veidojis āda auskarus. Viņam patīk visu pamēģināt! Matīsam ir vispusīgas intereses! Prot veidot interneta mājas lapas, veidot vizītkartes un labot kafijas automātus. Ir strādājis no mājām, bet tomēr, svarīgi ir būt cilvēkos, jo bez sabiedrības nav dzīves dzirksts!
Ir daudz brīvā laika, interešu un hobiju. Darbojās Latvijas parahokeja izlasē. Pašlaik parahokejs Latvijā ir attīstības sākumā, tomēr potenciāls tā attīstībai ir ļoti nozīmīgs. Parahokejs ir orientēts uz cilvēkiem, kas ikdienā pārvietojas ratiņkrēslā. Sportists tiek cieši piesaistīts kamanām, un spēles laukumā būtībā kļūst par to daļu. Parahokejs atšķirībā no Latvijā līdz šim labāk zināmā stājhokeja ir pasaulē populārāks un ticis iekļauts ziemas paralimpisko spēļu programmā. Matīss prot nedaudz spēlēt ģitāru. Ļoti mīl atrasties pie dabas un makšķerēt. Pilnai laimei un neatkarībai viņam ļoti trūkst sava auto un autovadītāja tiesības.
Kolēģi viņu raksturo kā: “Cieto riekstu ar maigu sirdi”! Matīss visiem iesaka labu miegu un sportu!

You have successfully subscribed!