Signe!

Signe ir visa pirmsākums, kas radīts Siguldas biedībā “Cerību spārni”! Pateicoties viņas atnākšanai Evas ģimenē, radās doma par Biedrības “Cerību spārni” dibināšanu, lai atbalstītu citas ģimenes, sociālā uzņēmuma attīstību “Visi Var” , un vēlāk arī kopienas “Cerību māja” radīšanu. Nu jau aptuveni 27 gadus Signe ir mūsu neoficiālā patronese un vienmēr ir klātesoša visā notiekošajā! Viņa ir it visā iesaitīta un nav nekā tāda, ko nepamanītu.
Uz sarunu Signi sarunājām iepriekšējā vakarā un teica,ka sagatavosies un uzposīsies. Mājās viņai ir savi pienākumi, kurus izpilda pēc savas varēšanas.
Visvairāk viņai patīk pēcpusdienās un sestdienās būt un palīdzēt Visi Var veikalā. Tur var palīdzēt kādam pircējam, kārtot plauktus, uzkopt un būt noderīgai, kas ir ļoti būtiski viņai. Viņai patīk spiest arī korķu blīves, šo darbiņu mums deleģē SIA Linde Gas.
Signe ir arī līdere džinsa auduma pārstrādē. Tiek ņemts šablons un griezti precīzi kvadrāti. No sagatavotā materiāla tiek šūtas džinsu auduma somas, segas, lāči. Ļoti labi padodas arī sagatavot bišu vaska sveces. Sagatavo arī gaisa atsvaidzinātājus SIA Lauro pasūtījumā. Biedrībā viņa uzrauga, lai citi veic viņiem uzticētos uzdevumus. Viņa vienmēr atradīs sev nodarbošanos! Viņai ir lieliska atmiņa atceroties senus notikumus un detaļas.
Kopienā “Cerību māja” viņa piedalās pavasara talkās un ļoti mīl tur esošos zirgus: Goldiju un Vulkānu. Protams arī rudo runci Rūdi.
Ļoti mīl latviešu mūziku. Ir priecīga par koncertu apmeklējumu un īpaši priecājas dzirdēt Musiqq, Ralfa Eilanda un Reinika dziesmas. Braucot auto, klausās CD ierakstus. Mēdz klausīties arī krievu žanra mūziku no repera Timati. Ar savām metodēm noteikti sarunās kopīgu foto ar kādu no māksliniekiem! Mērķtiecīga! Kolēģi viņu raksturo , kā labsirdīgu un izpalīdzīgu meiteni.
Signe nekad neatteiksies no cukurvates saldējuma, jogurta brokastīs. Baidās no augstuma, tāpēc nelektu ar gumiju virs Gaujas tilta, bet labrātāk ceļotu kopā ar ģimeni un uzspēlētu spēli “Desas”.
Mīļākais teiciens Signei ir : “Tu esi bagāts”! Viņa liks Tev sajusties, kaut uz brīdi, “5 centimetri” virs zemes un iedvesmot, tik kā mēs to katrs redzam.

You have successfully subscribed!