Rodrigo!

Rodrigo ir 33 gadi. Rodrigo aktīvs ir bijis vienmēr. Viņu ļoti mīl un it visā atbalsta viņa ģimene! Mamma, tētis, brālis. Biedrībā “Cerību spārni” viņš jau ir sen. Biedrību apmeklējot viņš un ir bezgala priecīgs par visām aktivitātēm, ko var šeit veikt, kā arī satiktiem draugiem!
Biedrības centrā viņš ļoti daudz darbojas ar ādas izstrādājumu izgatavošanu. Lieliski padodas pases vāciņi, rotas lietu lādītes, auskari un atslēgu piekariņi. Tapušas arī puķu vāzes ar ādas apdari. Veidojis arī maciņus planšetēm. Ir mēģinājis arī keramikas darbnīcā veidot traukus. Rodrigo ir izcilas sīkās motorikas prasmes un jo īpaši var izcelt viņa darbus izšūšanā uz audekla! Šo prasmi viņš apguva mācoties Rīgas 5. internātpamaskolā. Tagad pie pasniedzējas Renātes viņš uzlabo savas prasmes izšūšanā un darbiņi ir ļoti daudz! Rodrigo labprāt redzētu savus darbus kādā izstādē, jo to mājās ir pietiekoši daudz. Viena glezna top aptuveni gadu un tajā tiek ieguldīts liels darbs un precizitāte. Vēl viņš labprāt piedalās kopā ar mammu biedrības organizētajās talkās, kā arī piedalās novada svētku gājienos.
Brīvajā laikā viņš aktīvi darbojas mājās. Daļa no viņa uzdevumiem ir pļaut zāli, krāmēt malku, sakārtot savu istabu, kā arī palīdzēt mammai uzņemt viesus. Labprāt rūpējas par pirts kārtību un samīļo savus divus brašos🐶 suņus! Rodrigo ir liels hokeja kluba 🇦🇹” Dinamo” ⛸🏒 fans un atbalstītājs. Viņam ir viss nepieciešamais inventārs, apģērbs, apmeklējot spēles “Arēnā Riga”. Pūtīs tauri un sauks: “Sarauj, sarauj! “. Hokeja spēles apmeklētas arī kopā ar skolas klases biedriem.
Ar ģimeni bijis atpūtas ceļojumos uz Īriju, bet ļoti vēlētos aizbraukt uz Itāliju apciemot draudzeni Daci un uzdāvināt viņai šokolādi no Latvijas. Kopā ar mammu apmeklē veikalu un noteikti nopirks čipsus un limonādi. Rodrigo ir ļoti labsirdīgs un pozitīvi motivēts cilvēks un, kā pats saka, laimīgs cilvēks❗️ 

You have successfully subscribed!