Vladislavs!

Dienas centrs ir vieta, kur Vladislavs nāk ik darba dienas. Viņš dzīvo ģimenē ar mammu, brāli, māsu. Apmeklē dienas centra nodarbības. Viņa dzimtā valoda ir krievu valoda, bet lieliski saprot latviski. Viņš ir noslēgts sevī, runā maz un pārdomāti. Saruna ar viņu ir mierīgā atmosfērā, raugoties pa logu uz saulaino ziemas dienu.
Vislabāk Vladislavam padodas griezt auduma strēmeles. Tas ir darbs, kur viņš mierīgi, netraucēti veic. Tas ir laiks, kad viņš var apkopot savas domas. Tad sagriezto materiālu satin kamolā un pēctam izmanto paklāju aušanai. Vladislavs ir mēģinājis aust paklāju, bet šo darbu neizdodas veikt patstāvīgi. Katrs dara to, kas vislabāk padodas un arī priecē rezultāts. Vladislavs ar prieku darbojas mājturības darbnīcā. Viņš ir ļoti kārtīgs, pieklājīgs un pedantisks savos pienākumos. Ja ir jāuzkopj telpas, vispirms par to informēs klātesošos un tad uzsāks darbu. Attiecīgi, kad beigs darbu par to informēs. Viņš ir labi iejuties kolektīvā un ar prieku piemin savu draugu Rodrigo, ar ko kopā apspriež hokeja jaunumus. Abi iet arī uz vingrošanas nodarbībām, jo tas palīdz labāk justies. Arī dziedāšanas un dejošanas nodarbības apmeklē ar prieku. Ļoti patīk ekskursijas ar dienas centra kolektīvu. Priecīgs bija par dabas parka Tērvetes apmeklējumu, kad tas bija iespējams. Labprāt aizbrauktu uz Jelgavu un apskatītos tur Kurzemes hercogu rezidenci- pili! Interesē arī Rundāles pils, laikā, kad zied rozes.
Vakaros, kad Vladislavs ir mājā, viņš skatās televizoru. Ģimenē ir mazs sunītis vārdā “Trevors”, ar kuru dodas garākās pastaigās. Vladislavs palīdz arī mājas uzkopšanas darbos. Ziemassvētkos visi greznoja kopā eglīti bet Jauno gadu sagaidīja ar pašgatavotu mājas rosolu, kas ļoti garšo Vladislavam. Vienu reizi mēnesī viņš apmeklē baznīcu un aizlūdz par cilvēkiem, jo visiem vēl labu - lai mazāk ik vienam ir asaru.


14.01.2021.

You have successfully subscribed!