Roberts!

Roberts ir jauks, stilīgs jaunietis ar patīkamu smaidu un mākslinieka dvēseli. Atvērts un pozitīvs komunikācijai. Viņš katru dienu apmeklē dienas centra nodarbības. Robertam ir brālis un māsa, kā arī mīļa mamma. Puisis ir ļoti punktuāls un nekad nekavē tikšanos. Sarunā ar viņu dalēji palīdz saprasties asistents, kas viņu ir iepazinis ikdienā!
Dienas centrā vinš veic darbus, kas palīdz izpausties viņa radošajai pusei - mākslai. Tie ir keramikas darbi - dažādas bļodiņas, šķīvji, svečturi, čiekuru dekori. Vislielākais gandarījums Robertam ir filca darbi. Pat no maza foto viņš ar zīmuļiem bez dzēšgumijas prot pārzīmēt bildi. Tad bilde top filca vai zīda apgleznošanas tehnikā. Fotogrāfijās ir redzami filca darbi. Viens no filca darbiņiem ir tapis uz šuvēju šūtās datorsomas. Darbs ar pievienoto vērtību. Katra filca glezna top ap mēnesi. Arī zīda lakatu apgleznošanā tiek izmantoti viņa zīmētie darbiņi. Roberta tēma ir dabas skati un Ņujorkas debesskrāpji kur var sevi izpaust mākslā. Vēl Robertam ļoti patīk dienas centra aktivitātes: fizioterapeita nodarbības, dziedāšana pie pasniedzēja Ata, un dejošana, kur viņa partnere ir Signe. Ar kolēģiem ir bijis daudz ekskursijās uz Jelgavas karameļu darbnīcu, Retro auto muzeju, Minauzena muzeju, atpūtas kompleksu “Rakši”, koka skulptūru parku “Beverīnas labirintiem” u.c.
Roberta iedvesma ir dabā, to gadalaiku maiņā. Nav tādu laikapstākļu, kas viņam nepatiktu. Mājās viņš cenšas palīdzēt mammai saimnieciskos darbos. Tīra ziemā pagalma sniegu, palīdz ienest smagākus pirkumus vai pagatavot tostermaizes ar kādu gardu piedevu. Ziemas sezonā Roberts kopā ar ģimeni slēpoja. Bet vakaros mājās viņš cītīgi mācās angļu valodu, kā arī spēlē Candy Crush , Home Scapes spēles. Labprāt skatās televizora pārraides no kurām mīlākie raidījumi ir “Bez Tabu”, “Degpunkts”, filmas “Ātrs un bez žēlastības”, kā arī citi asa sižeta materiāli. Visvairāk, viņš vēlētos redzēt dzīvē debeskrāpju ēkas Ņujorkā un Toronto. Vienmēr ir uz ko tiekties!


21.01.2021.

You have successfully subscribed!