Dāvids!

Pie mums biedrībā Cerību spārni, Dāvids atnāca aptuveni 10 mēnešus atpakaļ. Ieteikums viņam bija no Valsts nodarbinātības aģentūras puses. Šī ir vieta kur viņš atbilstoši savām spējām un prasmēm var sevi pilnveidot un atīstīt, kā arī viennozīmīgi jēgpilni pavadīt dienu! Dāvids to ļoti novērtē un priecājas par šo iespēju.
Pirmajā dienā viņam izrādija dienas centra telpas un kādas aktivitātes šeit notiek. Iepazīstināja ar pārējiem apmeklētājiem un personālu. Dāvidam uz reiz “acis iemirdzējās” redzot keramikas darbnīcas procesus, līdz ar to neko citu nav vēlējies darīt. Ļoti patīk tā māla struktūra rokās un sajūta veidojot darbus.🤲 Īpaši veidojot mālu uz virpas vai slīpējot bļodiņu formu. Viņam ļoti daudz jāmācās kamēr izdodas panākt vēlamo rezultātu jo, ja noslīpē par daudz bļodas maliņas, māls lūzt un atkal viss jāizlabo ar “pielipināšana metodi”!🧐 Mēdz sadusmoties, ja nav pievērsis pietiekoši uzmanību bļodas gludināšanas procesam un darbs saplaisā. Sākumā veidoja mazas māla figūras- enģelus, magnētiņus. Puisis zīmē trafaretus, pēc kuriem izgatavot māla palikņus, ko var izmantot virtuvē uzgriežamiem produktiem. Dāvids joko,:” ka rokdarbi nav nekad izdevušies, tāpēc “netīrie darbi” ir tuvāk sirdij.” ☺️
Brīvajā laikā viņa relaksācija ir velosipēds un sportiskas spēles ar saviem 3 brāļiem- volejbols, basketbols un vingrošana. Viņa ģimenē mīl sortiskas aktivitātes. Dāvids mīl siltumu tāpēc ziemā labprātāk skrien, kas rada pozitīvas sajūtas. Palīdz arī mammai dārza darbos-ražas novākšanā. Vēl lasa ezotērisku literatūtu, ko ieteica kāds no brāļiem. Pēdējā grāmata, ko viņš iesaka arī citiem izlasīt ir autora V.Siņeļņikova “Zemapziņas noslēpumi”. Svētkus Dāvids mīl svinēt klusi, ne tā kā agrāk, jo tie arī viņaprāt, var būt katru dienu, jo esi pamodies un vari elpot!

You have successfully subscribed!