Vineta!

Vineta dzīvo Cerību mājā, tās ir viņas mājas, kā arī darba dienas tiek pavadītas dienas centrā. Viņai drīz būs 45.gadi. Viņai ir dēls Verners, kura ļoti pietrūkst, bet dzīves notikumi ieviesuši savas korekcijas, kas jāpieņem!

Cerību mājā ir viss kā mājās. Sava istaba mieram un liela saimniecība kurā darboties no sirds. Tas Vinetai ļoti patīk. Pagājušās brīvdienās veidoja augļu koku apdobes, ravēja siltumnīcu. Ir arī pienākumi dežuranta uzdevumos - uzkopt telpas, mazgāt traukus, saklāt galdus maltītēm. Tas viss māca apgūt ikdienišķās prasmes un būt noderīgai un novērtētai. Lielajā siltumnīcā, kur pavasarī tika ziedoti 🍅tomātu stādi aug arī 🥒gurķi, 🍆paprika, cukīnī, ķirbji. Tā, kā Vinetas mamma ir agronome, tad dārza mīlestība viņai ir no bērnības. Saimniecībā tiek gatavoti arī krājumi ziemai, kur katrs pieliek savu roku darbiņam. Ik pa laikam Cerību mājā tiek uzņemti viesi.
Dienas centrā Vineta jūtas kā īstajā vietā! Viņa apguvusi prasmes pērļošanā veidojot rokassprādzes un galvas rotas, bet visvairāk uzmanības un rūpības velta zīda lakatu ✍️apgleznošanai. Tiek veidoti trafareti un akurāti, lēni likta krāsa, lai neizplūst zīmējums. Pēc 3 dienām, ja viss pabeigts, zīda lakats var tikt atrādīts veikala “Visi Var” pircējiem. Vineta darbojas arī keramikas nodaļā kur ar pasniedzējas Maijas palīdzību apguva māla veidošanas prasmes un veidoja pirmo puķu podu un čiekuru dekorus. Kā lielu izaicinājumu viņa uzskata paklāju aušanu, ko šobrīd apbrīno no malas.

Brīvajā laikā labprāt klausās latviešu šlāgermūziku, kā piemēram grupu “Apvedceļš” un krievu valodas romantisko mūziku.👂🎼 Ir bijusi ceļojumā uz Lizjē, kur apmeklēja Svētās Terēzes baziliku, saņemot priestera svētību. Sevi iepriecina ar šokolādi, bet no bērnības īpaši atcerās pirmo augli- meloni. Bērnības garšas un atmiņas Vinetai ir viss īpašākās!🙂

You have successfully subscribed!