Jānis!

Biedrību “Cerību spārni” Jānis apmeklē regulāri, jau 2 gadus. Iepazinies ar biedrības pakalpojumiem, viņš sākumā lauza sveču gabaliņus, bet ļoti vēlējās nodarboties ar zīmēšanu un to pierādīja ar darbiem. Jānis ir pabeidzis Latvijas Mākslas akadēmijā sagatavošanās kursus. Tas bija pamats viņa talanta attīstībai. Arī viņa mamma ir zīmējusi dažādus darbus. 3 gadu vecumā, Jānis uzzīmēja bildi “Uguns logos”, kas bijusi ‘’ļoti piesātināta ar precīzām, košām krāsām. Ir zīmējis darbus izmantojot tinti. Tos nav iespējams labot, kā ir izdevies darbs, tā tas paliek. Lielākoties viņš tagad zīmē ar formām, jo roka neklausa veidot taisnas līnijas. Jānim ir būtiska sajūta just iekšējo komfortu, kad darbs ir pabeigts. Mēdz būt daudz pretrunu radot darbus un tie tiek izmesti, jo neatbilst viņa vēlamam rezultātam. Grūtāk viņam ir uzzīmēt puķi, ar plūstošām līnijām. Dienas centra keramikas nodaļā, Jānis ir veidojis arī traukus, svečturus. Tomēr lielākoties, viņš zīmē zīmējumu trafaretus kurus uzglezno uz zīda lakatiem. Zīmējumu ir sagatavots gana daudz un daļu var apskatīties fotogrāfijās.

✍️Skolas gados Jānis ne visai mīlēja atrasties mācību solā, vairāk gan izzināt sevi un pasauli sev apkārt. Mīl lasīt ezotēriskas grāmatas📓, rēķināt skaitļus galvā🧮 , bet ar rokrakstu viņš nevar lepoties. Jaunībā zīmējis futbola, hokeja, dabas plakātus. Jaunības gados ir spēlējis mūzikas grupā ģitāru.
Visvairāk, viņš gribētu atgūt sev veselību un uzspēlēt basketbolu💁, doties garās pastaigās, kas tagad ir grūti. Kā mākslinieks, viņš krāsas saskata tieši ziemā, kad sniegam esot daudz mirdzošu nokrāsu, atspīdumu. Viņš ir pateicīgs, par viņam doto iespēju nākt uz dienas centru un visiem novēl spēt mīlestību dot, negaidot neko pretī!

You have successfully subscribed!