Juris!

Ratiņkrēslā Juris ir jau 11 gadus, pēc traumas. Viņš ir pieņēmis to, ka viņa dzīvē tā ir noticis un visu uztver mierīgi un ar smaidu. Pret kalnu ir grūtāk braukt, bet viss pārējais ir pieņemts. Ir priecīgi noskaņots, ka var pastāstīt par sevi. Ir ieguvis vidējo izglītību un apguvis grāmatvedības prasmes, tāpēc labprāt, ar smaidu diskutē par trigonometriskām funkcijām!:)

Cerību spārnus apmeklē aptuveni gadu. Pārvietojas ar sabiedrisko autobusu. Dienas centrā viņš lielāko laika daļu velta puķu podu apdarei ar flīžu rakstu. Lai podi būtu koši, smuki un patiktos pašam un citiem piedāvāt cenšas sameklēt krāsainas un interesantas flīzes. Ir uzrunājis veikalniekus atdot brāķētās flīzes un neiztirgotos atlikumus, lai radītu jaunus interesantus darbus. Atsaucība ir bijusi dažāda. Tāpēc ierosina būt atsaucīgākiem un nebaidīties atdot saplēstās flīzes , lai tās radītu jaunus darbus. Podus gatavo arī mājās. Juris jau ir sagatavojis Adventes vainagus, ko veido no salasītajiem čiekuriem. Ir nodarbojies arī ar dekupāžas darbiem, bet viss vairāk viņam patīk kādu “pavilkt uz zoba”! :) Juris ir veikls arī auduma griešanā, kur veido sagataves paklāju audējiem. Labprāt apmeklē tirdziņus, kur iespējams tirgot savus radītos darbus.
Brīvajā laikā Juris dodas uz Siguldas peldbaseinu, lai būtu formā un gatavotos atsākt treniņus Latvijas parahokeja izlasē. Parahokejs ir orientēts uz cilvēkiem, kas ikdienā pārvietojas ratiņkrēslā un ir savas attīstības sākumā. Mīl lasīt arī grāmatas - kriminālromānus. Ir bijis priestera Andreja Mediņa izveidotajā Kalna svētību kopienā , kur izveidota Bruknas muižā, kas ir rehabilitācija atkarībās nonākušajiem. Tur palīdzēja celt bazīcu. Ar priestera atbalstu divas reizes devās svētceļojumā uz Aglonu. Tas viņam ir bijis lielisks ceļojums, lai atslēgtos no laicīgās dzīves, bet arī kritiski izvērtētu cilvēkus. Labprāt diskutē par svētceļojuma būtību, misiju.
Juris liela savu māsu, kā lielisku pavāri, kas viņu atbalsta ikdienā. Brokastīs nesmādēs svaiga laša maizītes. Ja ikdienā trūkst mākslinieciskās idejas raugās dabā, kur var smelties iedvesmu jauniem krāsu salikumiem, jauniem darbiem podu apdarē!

You have successfully subscribed!