Oksana!

Oksana ir cilvēks, kas biedrības “Cerību spārni” ir no 2014. gada, kad sāka veidoties pamati šūšanas darbnīcai Skolas ielā. Tika šūti pirmie darbi, kas nebija plānoti piedāvāt pircējiem. Kopā ar Oksanu, darba arodu apguva pirmie darbinieki - Ojārs un Taiga. Ojārs joprojām strādā ar mums! “Ja darbs ir “pie sirds” un padodas, nevar nesanākt”- tā saka Oksana. Pirmie šūšanas darbi bija apģērbu maisi, vēlāk sortiments papielinājās un arī idejas radās darba procesā. 2018. gadā tika dibināts sociālais darba integrācijas uzņēmums “Visi Var”. Līdz ar šo notikumu radās iespēja šūtos darbiņus piedāvāt plašākam klientu lokam. Šo gadu laikā ir radīti neskaitāmi daudz dažādu darbu un pasūtījumu, tādējādi bagātinot savu zināšanu loku.
Šobrīd Oksana palīdz apgūt šūšanas prasmes jaunajiem šuvējiem un neatņemama sastāvdaļa ir komunikācija ar pircējiem. Viņa nemīl garlaicību vai vienveidību darba procesā, tāpēc gultas veļa nebūs pats mīļākais pasūtījums no klienta puses. Tie drīzāk ir radošie darbi - bērnu rotaļlietas, izšuvumi, kleitas u.c. Oksana raugoties nākotnē, domā par jauniem tehnoloģiskiem risinājumiem, sekojot līdzi jaunākām tehnoloģijām, šuvēju aroda attīstībā.
Oksana ir bagāta 3 bērnu māmiņa, kuru vecums ir 30, 21, un 8 gadi. Divi dēli un meita Alise. Alisei ir mūzikas grupas “Zibsnis” dalībniece ar skaistu balsi un atklājusi sevī gleznošanas talantu. Ģimene šobrīd ir jaunu un patīkamu pārmaiņu priekšā veidojot savu jauno dzīves stūrīti. Kad pavasaris jau klauvē aiz loga, Oksana ar prieku var pievērsties savam hobijam- dārzam. Dārzā ir tik daudz puķu, ko lolot un kopt, un par katru ziedu būs savs stāsts. Vakaros mamma, pēc nepieciešamības, palīdz skolas mājas darbu izpildei, pēc tam var spēlēt galda spēles- UNO vai Cirks. Ģimenes ātrais našķis ir pica!  Viņi visi kopā mīl doties garās pastaigās vai braukt ar velosipēdu. Arī jūrmalas apmeklējums tiek izbaudīts, kad lielisks laiks un spīd saule.
“Esot, šajā sociālajā uzņēmējdarbības vidē, Tu saproti, ka nekur citur vairs negribētu strādāt”, tā Oksana par sevi. Arī Alisei visi bērni ir pieņemti un vienlīdzīgi komunikācijā. Darbs un vide kurā esam maina mūs un mūsu priekštatus par pasauli kopumā, cik dažādi mēs esam, bet visi vēlamies tikt pieņemti, cienīti un mīlēti. Tā ir sociālā darba misija - kalpot cilvēkam darot pasauli labāku.


2021.03.11.

You have successfully subscribed!