TATJANA!

Tatjana dzīvo grupu mājā “Spāre”, tā atrodas Cēsu novadā. Tatjana ir ļoti rūpīga, taisnīga, sirsnīga. Savu dienu Tatjana labprāt sāk ar krūzi kafijas, viņas mīļākās kūkas Napoleona un medus kūka. Kopā ar grupu mājas “Spāre” darbiniecēm Tatjanai ļoti patīk iegūt jaunas prasmes kulinārijā un konditorejā, gribās savas mīļākās kūkas cept patstāvīgi. Tatjana nevar sagaidīt pavasari un vasaru, kad beidzot viss plauks un ziedēs. Tad gribētu peldēties un aizbraukt pastaigāties pa Siguldu un apskatīt Rundāles pili.
Dienas cetnrā “Spāre” Tatjana labprāt apgūst jaunas prasmes un izkopj jau esošos talantus. Viņa ir ļoti rūpīga zeķu adītāja, tā pat Tatjanai patīk izšūt un tamborēt. Katram sociālā uzņēmuma “Visi var” zeķu pircējam novēl, lai silda kājas un sirdi. Ar zeķu sortimentu iespējams iepazīties sociālā uzņēmuma “Visi var” mājas lapā, kā arī apmeklējot veikalus klātienē Siguldā. Iepērkoties mūsu uzņēmumā Tu atbalsti cilvēkus ar invaliditāti un viņu ģimenes, Tu atbalsti biedrības “Cerību spārni” īstenotās aktivitātes, lai veicinātu cilvēku ar invaliditāti nodarbinātību un cieņpilnu dzīvi.
Ja būtu iespēja, Tatjana gribētu uzdāvināt visiem bērnu namu bērniem ekskursiju, kādu mīkstu mantiņu, katram savu, jaunu gultas pārvalku komplektu un vairāk brīvprātīgo, kas pavadītu pilnvērtīgu laiku kopā ar bērniem. Mums, grupu mājas “Spāre” darbiniekiem vislielākais prieks ir tad, kad jaunieši redz sevi nākotnē, kad viņi domā un sapņo. Mēs kopā varam palīdzēt īstenot ļoti daudz sapņu.
Sekojot līdzi notikumiem Pasaulē, Tatjanas aicinājums un lūgums ir izbeigt kara darbību Ukrainā.
You have successfully subscribed!